alt="GILTAVA - LOGO"

PASLAUGOS

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"

TEIKIAMOS PASLAUGOS

MŪSŲ VYSTOMI PROJEKTAI

Paslauga teikiama pasitelkus įmonės resursus. Statome namus iki 85% baigtumo mūsų vystomuose kvartaluose, pasirūpiname infrastruktūros išpildymu. Parduodame jau pastatytus gyvenamuosius A++ klasės namus arba išsirinkus sklypą viename iš vystomų kvartalų, pagal iš anksto parengtus projektus, atsižvelgiame į kliento poreikius.

PROJEKTAI PAGAL UŽSAKYMĄ

Paslauga teikiama pasitelkus klientų resursus. Statome namus klientam priklausančiame žemės sklype ir pagal pateiktą projektą. Suteikiame pagalbą pasirenkant sklypą, projektuojant namą, gaunant statybų leidimą, parenkant statybines medžiagas ir t.t... Taip pat siūlome statybų srityje patyrusių specialistų paslaugas.

0 +

Laimingų Klientų

0 +

Įgyvendintų Projektų

0 +

Individualių užsakymų

0 +

Metų Specialistų Patirties

Atsiliepimai

Klientų atsiliepimai yra geriausias mūsų darbo įvertinimas. Dvidešimties metų patirtis leidžia didžiuotis gausybe patenkintų klientų. Labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie jūsų svajonės!

Tai mūsų pirmoji ir labai pozityvi patirtis įsigijant nuosavus namus. Džiaugiamės pasirinkę Giltava komandą, kuri išpildė visus lūkesčius. Esame sužavėti profesionalų atliktu darbu ir sulaukę pagalbos bei patarimų kiekviename nekilnojamojo turto pirkimo etape.

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Aušrinė ir Vytas Klientai

Norime padėkoti UAB GILTAVA už įgyvendintą svajonę. Labai džiaugiamės namo projektu, atliktų darbų kokybe ir puikia komunikacija atliekant visus su namo pridavimu susijusius darbus.

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Arūnas ir Marija Klientai

Stebint, kaip statomi būsimi namai, širdis džiaugėsi, nes darbuotojai atliko tai su meile ir pagarba, atsižvelgdami į mūsų asmeninius poreikius ir pageidavimus. Visi girdėti geri atsiliepimai apie įmonę pasiteisino.

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Darius ir Vita Klientai

Labai konkreti statybų komanda. Spėjo visus darbus atlikti laiku, pagal sutartus terminus. Kotedžas pastatytas kokybiškai, įdėmiai įsiklausant į pageidavimus. Sužavėjo darbuotojų noras patarti mūsų labui, rekomenduojant kur galima sutaupyti, o kur verta investuoti į kokybę ir pasirinktų medžiagų ilgaamžiškumą.

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Monika Klientė

Būtent taip ir turi dirbti ilgametę patirtį turinti ir profesionali vystytojų komanda. Puikiai organizavo darbus ir visas užduotis atliko laiku. Nepaisant ilgai užtrukusio medžiagų pristatymo, buvau iš anksto informuotas apie visus nesklandumus. didelę reikšmę turėjo geranoriškas dalinimasis patirtimi. Rekomenduoju!

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Gediminas Klientas

Nusipirkome sklypą Vilniaus rajone, prie pat miško. Svarstydami kokią įmonę rinktis namo statybai, pastebėjome labai elegantišką, funkcionaliai išplanuotą kaimynų namą. Pasiteiravę nusprendėme pasinaudoti GILTAVA siūlomomis paslaugomis ir tikrai nepasigailėjome. Iki šiol džiaugiamės rezultatais.

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Karolina ir Marijusz Klientai

Ilgai ieškojome svajonių būsto ir radome GILTAVA vystytojų statytą 85% baigtumo namą Bajoruose. Jau virš metų esame šio namo savininkai ir pusę metų gyvename. Esame labai patenkinti namo kokybe. Sėkmės visai komandai ateityje ir linkiu padėti dar daugeliui šeimų įsigyjant svajonių namus. Rekomenduoju!

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Eglė Klientė

Labai jaučiasi, kai žmonės myli savo darbą ir mėgaujasi procesu. Jei ieškote atsakingos statybų įmonės tikrai galime rekomenduoti GILTAVA. Sėkmės visai komandai - taip ir toliau!

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Janina Klientė

Nauji Namai Laukia Jūsų

Mielai pasidalinsime ilgamete patirtimi ir nemokamai pakonsultuosime visais Jums rūpimais klausimais.