alt="GILTAVA - LOGO"

NEKILNOJAMASIS TURTAS

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
alt="GILTAVA kvartalas - Vilniaus rajone"
alt="GILTAVA kvartalas - Vilniaus rajone"

Nekilnojamojo Turto Pirkimas

Vienas svarbus sprendimas, su kuriuo tam tikru savo gyvenimo momentu susiduria daugelis žmonių, yra nekilnojamojo turto pirkimas. Tai gali būti džiuginanti, tačiau neretai daug žinių reikalaujanti užduotis, apimanti daugybę žingsnių, įskaitant galimo nekilnojamojo turto tyrimą, finansavimo užtikrinimą ir teisinių bei administracinių reikalų tvarkymą.

Nepaisant galimų iššūkių, nekilnojamojo turto pirkimas gali būti naudinga ir pelninga investicija, suteikianti stabilumo ir galimybę susikurti ilgalaikį turtą. Kruopščiai planuojant ir vadovaujantis profesionalų patarimais, kiekvienas gali sėkmingai įsigyti nekilnojamąjį turtą savo asmeniniams ir finansiniams tikslams pasiekti.

Nekilnojamojo turto paieškos

Ieškant nekilnojamojo turto reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių, tokių kaip vieta, dydis, kaina ir turto būklė. Potencialiems pirkėjams taip pat gali tekti bendradarbiauti su nekilnojamojo turto vystytojais, kurie gali padėti jiems pereiti pirkimo procesą ir užtikrinti, kad visi reikalingi dokumentai būtų tinkamai užpildyti.

alt="Nuosavų namų kvartalas Vilniaus rajone - Kaimynų g."
alt="GILTAVA vystomas projektas CITA"

Kaip išsirinkti namus?

Renkantis nekilnojamąjį turtą, turite būti ypač budrūs ir atkreipti ypatingą dėmesį į kelis esminius veiksnius. Tai apima, nuosavybės tipą, vietą, aplinkinius rajonus, dabartinę nuosavybės būklę, amžių ir statybos kokybę, pagrindinių patogumų, tokių kaip mokyklos, sveikatos priežiūros įstaigos, viešasis transportas, prieinamumą ir prekybos centrai, būsimos plėtros ir augimo šioje srityje potencialas, teisiniai ir finansiniai turto aspektai, įskaitant hipotekos galimybes, draudimo polisus ir nekilnojamojo turto mokesčius, ir bendras rinkos tendencijas bei sąlygas. Visi šie elementai turi būti išsamiai apsvarstyti ir kruopščiai įvertinti, kad būtų užtikrinta, jog investuojate ir įsigyjate vertingą turtą, kuris atitiks Jūsų dabartinius ir būsimus poreikius, pageidavimus ir tikslus.

Kodėl verta rinktis vystytojus?

Jei ketinate investuoti į nekilnojamąjį turtą, svarbu pasirinkti tinkamus plėtotojus. Nekilnojamojo turto plėtra yra sudėtingas procesas, reikalaujantis didelių žinių ir patirties. Pasirinkę patyrusius vystytojus, gausite naudos iš jų patirties ir įžvalgų apie pramonę, išvengsite daugelio galimų spąstų ir padidinsite savo grąžą. Be to, patyrę nekilnojamojo turto vystytojai supranta skaidrumo ir atskaitomybės svarbą, kad jus informuotų apie būsto įsigyjimo procesą. Turint tai omenyje, prieš prisiimant bet kokius įsipareigojimus būtina atlikti išsamų potencialių plėtros organizacijų tyrimą. Ieškokite jų sėkmės, klientų atsiliepimų ir požiūrio į projektų valdymą. Pasirinkę patyrusią ir patikimą komandą, ruošiatės sėkmei ir užtikrinate, kad jūsų investicijos atneš ilgalaikės naudos.

alt="Nekilnijamojo turto vystytojai - GILTAVA"
alt="A++ energinio naudingumo klasė"

Kuo vystytojai gali būti naudingi?

Kalbant apie nekilnojamąjį turtą, Jūsų galimybės yra neribotos! Turite tiek daug skirtingų veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, ir iš kurių galite rinktis. Nuo nekilnojamojo turto vietos, tipo, įrengimo stadijos iki galimų atnaujinimo ir plėtros galimybių.

Jei jaučiatės priblokšti, nesijaudinkite – patyrusių nekilnojamojo turto ekspertų komanda gali padėti Jums viso proceso metu ir suteikti vertingų įžvalgų.

01

OBJEKTO LOKACIJA

Norint priimti gerai pagrįstą sprendimą, pravartu pasitelkti nekilnojamojo turto vystytojų pagalbą, kurie turi gilų supratimą apie vietos rinkos tendencijas, ateities plėtros galimybes ir potencialius rizikos faktorius.

02

PROJEKTO TIPAS

Vystytojai, turintys patirties vertinant rinkos tendencijas, atsižvelgiant į vyriausybės reglamentus, kurie siūlo laiko patikrintus ir optimalius nekilnojamojo turto projektus, užtikrina patikimą ir stabilią NT investiciją.

03

ĮRENGIMO STADIJA

Matininkams atlikus kadastrinius matavimus ir užfiksavus visus duomenis nustatomas 85% baigtumas. NT pirkimas su iš anksto įregistruotu užbaigimu numato sklandų paskolos gavimo procesą.

04

INFRASTRUKTŪRA

Pasirinkus nekilnijamą turtą gerai suprojektuotame ir tinkamai prižiūrimąme kvartale užtikrinami infrastruktūriniai privalumai – susisiekimo, komunalinių paslaugų prieinamumas ir patogumai. 

05

TEISINIAI ASPEKTAI

Bendradarbiavimas su nekilnojamojo turto vystytojais gali padėti priimti pagrįstus sprendimus dėl investicijų į nekilnojamąjį turtą, užtikrinant, kad teisiniai reikalavimai ir reglamentai būtų suprantami.

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"

ĮSIGYJIMO PROCESAS

Konsultacija

Būsto Paieška

Preliminarioji

Notaras

Kreditoriai

Turto Vertinimas

Dokumentai

Hipoteka

Atsiskaitymas

Nuosavybė

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"

Atsiliepimai

Klientų atsiliepimai yra geriausias mūsų darbo įvertinimas. Dvidešimties metų patirtis leidžia didžiuotis gausybe patenkintų klientų. Labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie jūsų svajonės!

Tai mūsų pirmoji ir labai pozityvi patirtis įsigijant nuosavus namus. Džiaugiamės pasirinkę Giltava komandą, kuri išpildė visus lūkesčius. Esame sužavėti profesionalų atliktu darbu ir sulaukę pagalbos bei patarimų kiekviename nekilnojamojo turto pirkimo etape.

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Aušrinė ir Vytas Klientai

Norime padėkoti UAB GILTAVA už įgyvendintą svajonę. Labai džiaugiamės namo projektu, atliktų darbų kokybe ir puikia komunikacija atliekant visus su namo pridavimu susijusius darbus.

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Arūnas ir Marija Klientai

Stebint, kaip statomi būsimi namai, širdis džiaugėsi, nes darbuotojai atliko tai su meile ir pagarba, atsižvelgdami į mūsų asmeninius poreikius ir pageidavimus. Visi girdėti geri atsiliepimai apie įmonę pasiteisino.

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Darius ir Vita Klientai

Labai konkreti statybų komanda. Spėjo visus darbus atlikti laiku, pagal sutartus terminus. Kotedžas pastatytas kokybiškai, įdėmiai įsiklausant į pageidavimus. Sužavėjo darbuotojų noras patarti mūsų labui, rekomenduojant kur galima sutaupyti, o kur verta investuoti į kokybę ir pasirinktų medžiagų ilgaamžiškumą.

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Monika Klientė

Būtent taip ir turi dirbti ilgametę patirtį turinti ir profesionali vystytojų komanda. Puikiai organizavo darbus ir visas užduotis atliko laiku. Nepaisant ilgai užtrukusio medžiagų pristatymo, buvau iš anksto informuotas apie visus nesklandumus. didelę reikšmę turėjo geranoriškas dalinimasis patirtimi. Rekomenduoju!

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Gediminas Klientas

Nusipirkome sklypą Vilniaus rajone, prie pat miško. Svarstydami kokią įmonę rinktis namo statybai, pastebėjome labai elegantišką, funkcionaliai išplanuotą kaimynų namą. Pasiteiravę nusprendėme pasinaudoti GILTAVA siūlomomis paslaugomis ir tikrai nepasigailėjome. Iki šiol džiaugiamės rezultatais.

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Karolina ir Marijusz Klientai

Ilgai ieškojome svajonių būsto ir radome GILTAVA vystytojų statytą 85% baigtumo namą Bajoruose. Jau virš metų esame šio namo savininkai ir pusę metų gyvename. Esame labai patenkinti namo kokybe. Sėkmės visai komandai ateityje ir linkiu padėti dar daugeliui šeimų įsigyjant svajonių namus. Rekomenduoju!

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Eglė Klientė

Labai jaučiasi, kai žmonės myli savo darbą ir mėgaujasi procesu. Jei ieškote atsakingos statybų įmonės tikrai galime rekomenduoti GILTAVA. Sėkmės visai komandai - taip ir toliau!

alt="GILTAVA - nekilnojamojo turto vystytojai"
Janina Klientė